Εθνική Επέτειος Ι

Δημήτριος “Τάκης, ”Καϊξής“, ”Βουταλίδι“” Νίκου Χρ.Age: 44 years19602004

Name
Δημήτριος “Τάκης, ”Καϊξής“, ”Βουταλίδι“” Νίκου Χρ.
Given names
Δημήτριος
Surname
Νίκου
Name suffix
Χρ.
Nickname
Τάκης, "Καϊξής", "Βουταλίδι"
Birth 1960 31 25

Birth of a sisterΑμαλία Νίκου Χρ.
1963 (Age 3 years)

Death of a maternal grandmotherΑνδριάνα Ναστούλη Ν.
May 3, 1975 (Age 15 years)

Death of a maternal grandfatherΔημήτριος Κατσανάκης Χρ.
February 3, 1978 (Age 18 years)

Death of a paternal grandfatherΔιονύσιος Νίκου Β.
1979 (Age 19 years)

Death of a paternal grandmotherΑμαλία Ανωγιάτη Χρ.
1985 (Age 25 years)

Death of a fatherΧρήστος Νίκου Δ.
May 15, 1993 (Age 33 years)

Death 2004 (Age 44 years)

Media objectΕθνική Επέτειος ΙΕθνική Επέτειος Ι
Format: image/jpeg
Image dimensions: 2,019 × 1,299 pixels
File size: 333 KB
Citation details: Κυρίτσης Δημήτριος του Χρ. και Καρρά Αγγελική του Χρ.
Date of entry in original source: estimated 1965
Media objectΕθνική Επέτειος ΙΙΕθνική Επέτειος ΙΙ
Format: image/jpeg
Image dimensions: 2,013 × 1,300 pixels
File size: 321 KB
Citation details: Κυρίτσης Δημήτριος του Χρ. και Καρρά Αγγελική του Χρ.
Date of entry in original source: estimated 1965
Media objectΔημοτικό σχολείο Καμαρίνας - Μεσημεριανό φαγητόΔημοτικό σχολείο Καμαρίνας - Μεσημεριανό φαγητό
Format: image/jpeg
Image dimensions: 1,270 × 715 pixels
File size: 95 KB
Citation details: Δράκος Κ. Θωμάς
Media objectΚαμαρινιώτες στο ΣάδιΚαμαρινιώτες στο Σάδι
Format: image/jpeg
Image dimensions: 960 × 697 pixels
File size: 179 KB
Citation details: Οικογένεια Δασκάλα Σπύρου του Κων. και Νίκου Ντίνας του Σπυρ.
Media objectΝήπια του νηπιαγωγίου ΚαμαρίναςΝήπια του νηπιαγωγίου Καμαρίνας
Format: image/jpeg
Image dimensions: 960 × 596 pixels
File size: 168 KB
Citation details: Οικογένεια Δασκάλα Σπύρου του Κων. και Νίκου Ντίνας του Σπυρ.
Media objectΤα νήπια στην τάξηΤα νήπια στην τάξη
Format: image/jpeg
Image dimensions: 1,909 × 1,184 pixels
File size: 350 KB
Citation details: Οικογένεια Δασκάλα Σπύρου του Κων. και Νίκου Ντίνας του Σπυρ.